Raspored treninga za U6,U8,U10,U12,U14 i U17

Razdoblje od  10.12.2018.  do  16.12.2018.

Ako ste spriječeni i ne možete doći na trening za svoju selekciju (nastava, vrtić), uvijek možete doći na trening druge najbliže selekcije. 

Poštovani roditelji, ako želite naručiti nešto od opreme javite se trenerima pojedine selekcije (slike opreme i cijene su pod Galerija).

Svi koji želite uzeti štucne javite se trenerima pojedine selekcije – veličine su 31-35, 36-40 i 41-45 (cijena 25 kn, najveće 30 kn)

Raspored treninga za U 6 (2012. i mlađi ) i U 7 (2011.) :

Trener : Santino Debelec, prof. TZK – 091  507  6935

ponedjeljak  – 10.12.2018.     15:45 – 16:45 – 2011. godište +mlađi – svi koji treniraju – dvorana VUŠ Čakovec (stara 2. OŠ Čakovec)

utorak             – 11.12.2018.      16:00 – 17:00 – 2011. godište +mlađi – svi koji treniraju – dvorana VUŠ Čakovec (stara 2. OŠ Čakovec)

subota             – 15.12.2018.       2011.g i mlađi – svi koji treniraju – trening dvorana ETŠ Čakovec – od 10:00 do 11:00.

Raspored treninga za U 8 ( 2010. godište ) i  U 10 ( 2008. i 2009. godište ) :

Trener : Pero Obadić, prof. TZK – 098 180 9411

ponedjeljak  – 10.12.2018.        17:00 – 18:00 - U 10 i U 8 – dvorana 2. OŠ Čakovec – na trening dolaze svi iz selekcije U 10 i U 8 koji nisu na nastavi            

utorak            – 11.12.2018.         18:00 – 19:00 -  U8 i U 10 – dvorana na Slogi – na trening dolaze svi koji zbog nastave nisu stigli doći na trening u 2. OŠ 

četvrtak          – 13.12.2018.         15:45 – 16:45 - U8 i U10 – dvorana VUŠ Čakovec

subota            – 15.12.2018.      U 8 – turnir – dvorana 2. OŠ Čakovec – mi smo domaćini – igramo s 2 ekipe – doći u dvoranu 2. OŠ u 7:15 – turnir počinje u 8:00.

nedjelja          – 16.12.2018.     U 10 – turnir – dvorana 2. OŠ Čakovec – mi smo domaćini – igramo s 3 ekipe – doći u dvoranu 2. OŠ u 13:15 – turnir počinje u 14:00.

Raspored treninga za U 12 ( 2006. i  2007. godište ) :

Trener : Siniša Baksa, prof.  – 098  165  6938   , Marko Vinković - 099 207 6260

ponedjeljak – 10.12.2018.        18:00 – 19:00 - U 12 – dvorana na Slogi

utorak            – 11.12.2018.         17:30 – 18:30 - U 12 – dvorana ETŠ Čakovec

subota            – 15.12.2018.       U 12 – turnir – dvorana 2. OŠ Čakovec – mi smo domaćini – igramo s 2 ekipe – doći u dvoranu 2. OŠ u 13:30 – turnir počinje u 14:00.

Raspored treninga za U 14 ( 2003., 2004. i 2005. godište ) :

Trener : Siniša Baksa, prof.  – 098  165  6938

utorak         – 11.12.2018.         19:45 – 20:45 - U 14 – dvorana 3. OŠ Čakovec – ulaz je sa stražnje strane

petak            - 14.12.2018.        16:00 – 17:00 -  U14 – dvorana VUŠ  Čakovec

nedjelja       - 16.12.2018.      U 14 – turnir – dvorana 2. OŠ Čakovec – mi smo domaćini – igramo s 3 ekipe – doći u dvoranu 2. OŠ u 7:30 – turnir počinje u 8:00.

Raspored treninga za U 17 ( 2000. i mlađi ) :

Trener : Tihomir Blažeka, prof. TZK – 091  573  1798

subota         – 15.12.2018.       U 17 (2000.,2001.,2002. i 2003. godište) – trening – dvorana ETŠ Čakovec – od 11:00 do 12:00.