Raspored treninga za U7,U9,U11,U13,U15, U 16 i U17

Razdoblje od  14.10.2019.  do  20.10.2019.

Ako ste spriječeni i ne možete doći na trening za svoju selekciju, uvijek možete doći na trening druge najbliže selekcije. 

Poštovani roditelji, ako želite naručiti nešto od opreme javite se trenerima pojedine selekcije (slike opreme i cijene su pod Galerija).

Svi koji želite uzeti štucne javite se trenerima pojedine selekcije – veličine su 31-35, 36-40 i 41-45 (cijena 25 kn, najveće 30 kn)

Trening vratara – četvrtak 17.10.2019. u 17:00 – trening je za vratare svih selekcija

Raspored treninga za U 7 (2012. i mlađi ) i U 9 (2011. godište) :

Trener : Santino Debelec, prof. TZK – 091  507  6935   i   Marko Vinković – 099 207 6260

utorak          - 15.10.2019.            17:15 – 18:15 - 2012. godište i mlađi – U 7           18:30 – 19:45  2011. godište – U 9

četvrtak        – 17.10.2019.           16:00 – 17:002012. godište i mlađi – U 7          17:15 – 18:30  2011. godište – U 9

petak             – 18.10.2019.            18:00 – 19:15  2011. godište – U 9

subota           – 19.10.2019.

nedjelja        – 20.10.2019.         2012. godište i mlađi – U 7 – prvenstvena utakmica – igra se na Slogi protiv NŠ “Rudar” Mursko Središće

Raspored treninga za U 11 (2009. i 2010. godište ) i  U 13 ( 2007. i 2008. godište ) :

Trener : Pero Obadić, prof. TZK – 098 180 9411

ponedjeljak - 14.10.2019.             17:30 – 19:00 - U 13

utorak            - 15.10.2019.             18:00-19:15 – U11                  19:15 – 20:45 – U 13    

srijeda            - 16.10.2019.             19:00 – 20:15 – U 11

četvrtak          - 17.10.2019.             18:00-19:15 – U11                  19:15 – 20:45 - U 13   

petak                – 18.10.2019.         U 13 - 2. HNL – igra se na Slogi protiv NK “Varaždin” – utakmica počinje u 19:30 na Slogi u 18:45.

subota              – 19.10.2019.         2009. godište - 2. HNL – igra se na Slogi protiv NK “Varaždin” – utakmica počinje u 10:00 na Slogi u 9:00.

nedjelja             – 20.10.2019.        2010. godište - Međimurska liga – igra se u Novom Selu Rok protiv NŠ “Omladinac/Sloboda” –

Raspored treninga za U 15 (2005. i 2006. godište) i U 16 ( 2004. godište ) :

Trener : Siniša Baksa, prof.  – 098  165  6938

utorak       – 15.10.2019.            19:00 – 20:30 - U 15 

srijeda       – 16.10.2019.            19:00 – 20:30 - U 15               

četvrtak     – 17.10.2019.             19:00 – 20:30 - U 15 

subota         – 19.10.2019.          U 15 - 2. HNL – igra se na Slogi protiv NK “Varaždin” – utakmica počinje u 11:15 na Slogi u 10:15.

nedjelja       – 20.10.2019.        U 16 (2004., 2005. i 2006. godište) – prvenstvena utakmica – Međimurska liga – igra se u Selnici protiv NŠ “Sveti Marko ” - 

Raspored treninga za U 17 ( 2002. i 2003. godište) i seniori :

Trener : Tihomir Blažeka, prof. TZK – 091  573  1798

ponedjeljak – 14.10.2019.            19:00 – 20:30

utorak            – 15.10.2019.            U 17 - prvenstvena  utakmica – igra se u Domašincu  protiv NŠ “Dinamo/Zelenko”  – utakmica počinje u 20:00 – na Slogi u 19:00.

srijeda            – 16.10.2019.            17:30 – 19:00            

četvrtak         – 17.10.2019.            U 17 - prvenstvena  utakmica – igra se na Slogi  protiv NŠ “Petica”  – utakmica počinje u 20:00 – doći na Slogu do 19:15.

petak               – 18.10.2019.             17:30 – 19:00

subota            – 19.10.2019.              slobodno

nedjelja          – 20.10.2019.             Prvenstvena  utakmica 4. liga ČK – VŽ – 9. kolo – igra se na Slogi  protiv NK “Međimurec” Dunjkovec – Pretetinec – utakmica počinje u 10:00 – na Slogi u 8:50.