Raspored treninga za U7,U9,U11,U13,U15,U16 i U19

Raspored treninga svih selekcija NŠ “Sloga” Čakovec u razdoblju od 10.5.2021. do 16.5.2021.

Poštovani igrači i roditelji,

odlukom Nacionalnog stožera civilne zaštite Republike Hrvatske s danom 30. siječnja 2021.,mogu se ponovno održavati treninzi na otvorenom . Treninzi trebaju biti održavani bez prisustva gledatelja i uz pridržavanje svih propisanih i preporučenih epidemioloških mjera.

Trening vratara – četvrtak 13.5.2021. – 17:30 – 18:30 – trening je za vratare svih selekcija.

Poštovani roditelji, ako želite naručiti nešto od opreme javite se trenerima pojedine selekcije (slike opreme su pod Galerija).

Svi koji želite uzeti štucne javite se trenerima pojedine selekcije – veličine su 31-35, 36-40 i 41-45 (cijena 25 kn, najveće 30 kn)

Raspored treninga za U 7 (2013. i mlađi ) i U 9 (2012. godište) :

Trener : Santino Debelec, prof. TZK – 091  507  6935   i   Alan Belko, prof. TZK – 098 177 6323

- utorak            – 11.5.2021.  -  18:00 – 19:00U 7  (2013. godište i mlađi)       18:00 – 19:15 – U 9

- srijeda            – 12.5.2021.  – 18:00 – 19:15 – U 9

- četvrtak          – 13.5.2021.  – 18:00 – 19:00U 7  (2013. godište i mlađi)

- petak                – 14.5.2021. –  18:00 – 19:15 – U 9

- subota             – 15.5.2021.  – U 9 su ove subote slobodni

- nedjelja           – 16.5.2021. -  prvenstvena utakmica za selekciju U 7 – igra se u Čakovcu na stadionu SRC protiv NŠ “Međimurje – Čakovec”  – utakmica počinje u 10:00 – doći na stadion SRC Čakovec u 9:20.

Raspored treninga za U 11 (2010. i 2011. godište ) i  U 13 ( 2008. i 2009. godište ) :

Trener : Pero Obadić, prof. TZK – 098 180 9411

- ponedjeljak – 10.5.2021.  - 18:00 – 19:15 – U 11             19:15 – 20:45 – U 13

- utorak            – 11.5.2021.  – 19:00 – 20:30 – U 13

- srijeda            – 12.5.2021.  – 19:00 – 20:15 – U 11

- četvrtak          – 13.5.2021.  – 18:00 – 19:15 – U 11            19:15 – 20:45 – U 13

- subota             – 15.5.2021.  – U 11 i U 13 ove subote su slobodni

Raspored treninga za U 15 (2006. i 2007. godište) :

Trener : Siniša Baksa, prof.  – 098  165  6938

- ponedjeljak – 10.5.2021. -  19:00 – 20:30 – U 15

- utorak            – 11.5.2021. -  19:00 – 20:30 – U 15

- srijeda            – 12.5.2021. – prvenstvena utakmica – međimurska liga -  igra se na Slogi  protiv NŠ “Dinamo – Zelenko ” – utakmica počinje u 19:30 – na Slogi u 18:45.

- četvrtak         – 13.5.2021. -  19:00 – 20:30 – U 15

- subota            – 15.5.2021.  – slobodno

- nedjelja          – 16.5.2021. -  slobodno

Raspored treninga za U 16 (2004. i 2005. godište) :

Trener : Marko Vinković  – 099  207 6260

- ponedjeljak   – 10.5.2021. -  19:00 – 20:30 – U 16

- utorak              – 11.5.2021.  -  19:00 – 20:30 – U 16

- srijeda             – 12.5.2021. – prvenstvena utakmica (2005. godište) – međimurska liga -  igra se na Slogi  protiv NŠ “Dinamo – Zelenko ” – utakmica počinje u 19:30 – na Slogi u 18:45.

- četvrtak           – 13.5.2021.  – 19:00 – 20:30 – U 16

- subota              – 15.5.2021.  – utakmica juniora – međimurska liga -

- nedjelja           – 16.5.2021. - prvenstvena utakmica kadeta – Regionalna liga – igra se u Ivancu protiv NK “Ivančica” Ivanec – utakmica počinje u 9:30 – na Slogi u 8:00.

Raspored treninga za U 19 (2002. i 2003. godište) :

Trener : Tihomir Blažeka, prof. TZK – 091  573  1798

- ponedjeljak – 10.5.2021.  – slobodno

- utorak            – 11.5.2021. – 17:30 – 19:00 - juniori i seniori

- srijeda            – 12.5.2021. – 17:30 – 19:00 - juniori i seniori

- četvrtak          – 13.5.2021. - prvenstvena utakmica juniora – Regionalna liga – igra se u Varaždinu (Hrašćica) protiv NK “Varteks” Varaždin – utakmica počinje u 19:00 – na Slogi u 17:40.

- petak               – 14.5.2021. – 18:30 – 20:00 - juniori i seniori

- subota             – 15.5.2021.   – utakmica juniora – međimurska liga -

- nedjelja          – 16.5.2021.  – prvenstvena utakmica 4. liga ČK – VŽ – igra se u Nedeljancu protiv NK “Nedeljanec” – utakmica počinje u 17:00 – na Slogi u 15:20.

- prvenstvena utakmica juniora – Regionalna liga – igra se u Ivancu protiv NK “Ivančica” Ivanec – utakmica počinje u 11:00 – na Slogi u 9:30.

Both comments and pings are currently closed.